Bateria kuchenna dotykowa afi czarna marki Stellman

od 449,00 PLN

OPIS produktu

postępowa bateria kuchenna dotykowa AFI czarna to innowacyjne rozwiązanie dedykowane do każdej lubianej kuchni. Jest nad wyraz wygodna, nie wymaga łapania za kurki czy przekręcania. Starczy dotknąć ją za pomocą nadgarstka lub przedramienia i swobodnie można zatrzymywać czy uruchomić strumień wody. To szczególnie wygodne rozwiązanie zwłaszcza w kuchni, gdy ręce nieraz mamy brudne, a nie chcemy zanieczyścić baterii. Bateria kuchenna dotykowa AFI czarna wyprodukowana z mosiądzu to nie tylko funkcjonalność,też robiący piorunujące wrażenie design. Wyciągana wylewka zezwalająca na wygodne mycie choćby obfitych naczyń z ceramiczną głowicą. Wszystko w popularnym kolorze czerni, która wspaniale wpasowuje się w obecnie panujące trendy.

z łatwością umyjemy naczynia, a także wyczyścimy zlew po skończonej pracy. Bateria została tworzona tak, żeby służyć latami i być bezusterkową w każdej sytuacji. Ma dwa lata gwarancji producenta, jednak bez dwóch zdań dwustrumieniowa bateria kuchenna dotykowa AFI czarna posłuży przez lata i jednocześnie będzie uzupełnieniem wyglądu każdej lubianej kuchni. To niezwykle komfortowe rozwiązanie łączy w sobie dużo pożądanych cech. Długa wyciągana głowica, uniwersalny, lubiany wygląd, dotykowa, nieskomplikowana obsługa to wszystko w tym jednym przedmiocie. Co więcej, komplet ma wszelkie niezbędne części montażowe. Konkretny korpus ze stali rdzoodpornej i nietrudna w czyszczeniu to zapewnienie, iż urządzenie będzie służyć przez niemało lat w naszej kuchni.

cechy produktu

starczy dotknąć w dowolnym miejscu na wylewce kuchennej przy pomocy nadgarstka albo przedramienia, by uruchomić i zatrzymać przepływ wody, gdy ręce są zajęte albo brudne.

wyciągana wylewka: progresywny design z podwójną funkcją, obrotowa wylewka 360 stopni, nieskomplikowane czyszczenie zlewu bez martwych punktów.

Wykonanie: Mosiądz

Wylewka: Obrotowa 360°

Wysokość: 42 cm

Zasięg wylewki: 20 cm + wydobywana wylewka

Głowica: ceramiczna

Korpus: stal nierdzewna

Wylewka: ABS

Zasilanie: baterie 4x AA (brak w zestawie)

Słuchawka dwustrumieniowa

Gwarancja 2 lata

W komplecie pakiet przyłączeniowy do instalacji wodnej i mocowanie do zlewozmywaka, a także czujka