Stellman Bateria kuchenna flexi beżowa giętka elastyczna

od 139,00 PLN

OPIS towaru

Proponowana poprzez nas Bateria Kuchenna Flexi beżowa to bardzo giętki i elastyczny egzemplarz, który fantastycznie spełni oczekiwania jednocześnie w konwencjonalnych, jak i bardziej nowoczesnych kuchniach. Potrzebnie poznaj ponadto nasze inne baterie kuchenne, które swym wykonaniem olśniewają nawet najistotniej wymagające osoby. To wspaniałe propozycje i do mniejszych i większych kuchni dla wszelkich osób, które poszukują naprawdę niezawodnego wyposażenia.

Ta bateria kuchenna firmy Stellman to sztorcowy egzemplarz stojący utrzymany w odcieniach beżu. Model wyróżnia się na tle innych propozycji przede wszystkim ceramiczną głowicą 35mm. Obrotowa, a zarazem elastyczna wylewka gwarantuje z kolei obfity komfort codziennego używania - nawet dla osób, które wcześniej nie miały okazji korzystać z podobnego sprzętu. To wyjątkowa bateria mieszcząca się w klasie akustycznej A, co z kolei sprawia,choćby w sytuacji dużego strumienia wody - praca nadal jest cicha i komfortowa.

Decydując się na zakup tej baterii kuchennej w pakiecie odnajdziesz nie tylko samą baterię, lecz i specjalne wężyki podłączeniowe do wody, mocowanie baterii i czytelną i przejrzystą instrukcję konstrukcji. Wszystko po to, aby zakupy były osiągalnie najprzyjemniejsze. Bateria Stelmann to artykuł, obok którego trudno przejść obojętnie z atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

cechy produktu

wariant Baterii: Sztorcowa Stojąca

Kolor: beżowy

Głowica: Ceramiczna 35mm

Wylewka: Obrotowa 360° sprężysta

Gwarancja: 2 lata

Klasa Akustyczna: A

Klasa Przepływu: C,B

Zgodność z Normą: PN-EN 817:2008

Atest PZH

W zestawie: BATERIA, WĘŻYKI PODŁĄCZENIOWE WODY, MOCOWANIE BATERII, INSTRUKCJA konstrukcji