Luccio Bateria kuchenna granitowa luga beż

od 0,00 PLN

OPIS artykułu

Bateria kuchenna granitowa LUGA beżowa firmy Luccio to wyśmienite rozwiązanie pasujące do granitowych zlewozmywaków. Razem z nim tworzy wyśmienicie pasujący do siebie zestaw. Beżowy odcień jest interesującym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na armaturę w jaśniejszych odcieniach. Jeśli szukasz kompaktowego rozwiązania, sprawdź baterię kuchenną granitową LUGA.

Stojąca, smukła bateria z obrotową głowicą nieskomplikowane mycie produktów spożywczych i spłukiwanie naczyń pod bieżącą wodą. Wypływający strumień można łatwo regulować w zależności od obecnie realizowanych prac. To niezwykle komfortowe kuchenne rozwiązanie.

użyteczna bateria kuchenna granitowa LUGA

Do zestawu załączono wężyki podłączeniowe, mocowanie baterii i instrukcję montażu. Towar jest objęty dwuletnią gwarancją producenta. Ceramiczna głowica baterii kuchennej granitowej LUGA proste przełączanie się między ciepłą a zimną wodą. Sitko, którym została doszlifowana wylewka, jest wytrzymałe na osadzający się kamień i nieskomplikowane do utrzymania w czystości.

Baterie granitowe wraz z pasującymi do nich zlewozmywakami są wspaniałym rozwiązaniem równocześnie do klasycznie urządzanych, jak i surowych kuchni. Wysoka jakość użytego materiału sprawia,wykorzystywanie jej przez lata jest jednakowo wygodne. Jeśli szukasz beżowej baterii pasującej do Twojego zlewu, to bateria kuchenna granitowa LUGA beżowa producenta Luccio jest propozycją dla Ciebie.

Prezentowany kolor może różnić się od oryginału, wpływ na to ma karta graficzna i światło w trakcie fotografowania.

właściwości produktu

wariant Baterii: Sztorcowa Stojąca

Kolor: BEŻ (pasuje do beżowych zlewozmywaków)

Głowica: Ceramiczna 40mm

Wysokość Baterii: 30 cm

Zasięg Wylewki: 17cm

Wylewka: Obrotowa 360°

Gwarancja: 2 lata

Klasa Akustyczna: II

Klasa Przepływu: C,B

Zgodność z Normą: PN-EN 817:2008

Atest PZH: HK/W/0916/01/2010

W komplecie: BATERIA, WĘŻYKI PODŁĄCZENIOWE WODY, MOCOWANIE BATERII, INSTRUKCJA konstrukcji