Bateria kuchenna ścienna flexi czarna marki Stellman

od 0,00 PLN

Montaż: ścienna

OPIS produktu

Bateria kuchenna ścienna flexi czarna

Jeśli jesteś podczas remontu albo planujesz dokonać zmian w kuchni, które będą miały na celu podniesienie jej funkcjonalności, to jesteś w prawidłowym miejscu. Częste mycie naczyń, czy przygotowywanie posiłków wymaga odpowiedniego sprzętu – jest nim nie tylko funkcjonalny zlewozmywak, ale także stosownie dobrana bateria. Musi ona spełniać kilka funkcji – po pierwsze, musi pasować do wystroju kuchni. Czarny odcień jest na tyle uniwersalny, iż będzie się komponował z niemal każdym kolorem dominującym w kuchni – od zielonego, przez czerwony, po odcienie szarości. Bateria kuchenna ścienna flexi czarna idealnie wygląda we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym, progresywnym i tradycyjnym. Jej obłe kształty będą trafne do krągłych i prostokątnych zlewozmywaków, które nie posiadają otworu na baterię. Ten model przeznaczony jest do montażu na ścianie. W pakiecie znajdują się: bateria, wężyki podłączeniowe wody, mocowanie baterii i instrukcja konstrukcji. Zaraz po zakupie możesz przystąpić do samodzielnej instalacji lub zlecić jej wykonanie fachowcom.

Bateria powinna być maksymalnie użyteczna i zapewniać komfortowe korzystanie. Oferowany produkt na pewno spełni wszelkie oczekiwania. Ruchoma, obrotowa wylewka pozwala opłukać cały zlew, nalać wodę do znacznego garnka czy spłukać umyte naczynia. Sam decydujesz gdzie skierować strumień wody.

Wygoda i komfort stosowania — bateria kuchenna ścienna flexi czarna

Bateria kuchenna ścienna flexi czarna została zaopatrzona w ceramiczną głowicę o średnicy 3,5 centymetra. Ma ona też dwa strumienie zmieniane jednym przyciskiem. W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden silny strumień lub kilka nieco słabszych, bardzo przydatnych w trakcie opłukiwania warzyw czy ugotowanego makaronu. Sprężysta wylewka umożliwia luźne kierowanie wody pod dowolnym kątem, zgodnie z zapotrzebowaniem. Dowolność ustawienia wysokości wylewki powiększa walory ergonomiczne urządzenia.

Bateria kuchenna ścienna flexi czarna jest nie tylko estetycznie produkowana – jest także wyjątkowo funkcjonalna. Klasa przepływu na poziomie C i B zezwala na szczególnie szybkie napełnienie zlewu wodą. Parametr na tym poziomie jest w zupełności wystarczający dla tej kategorii produktu. Bateria jest zgodna z normą PN-EN 817:2008. Wyśmienicie będzie uzupełnić zlewozmywak stalowy jednokomorowy nakładany czy z ociekaczem. Bez względu na to, jaki zlewozmywak wybierzesz, możesz posiadać pewność, że bateria będzie do niego pasować. Dwuletnia gwarancja producenta to pewność, że zakupiona armatura będzie ci służyć przez długie lata. Warto dodać, iż oferowana bateria firmy Stellman nie wymaga czasochłonnego czyszczenia. Starczy ją regularnie przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem detergentu.

produkt firmy Stellman to wyśmienita sugestia dla tych, którzy cenią sobie konkretne wykonanie, funkcjonalność i ciekawy wygląd. Bateria kuchenna ścienna flexi czarna jest nad wyraz prosta w konstrukcji, a równocześnie wygląda atrakcyjnie. Ceramiczna i giętka głowica to pewność jakości w najkorzystniejszej cenie. Równocześnie bateria kuchenna ścienna flexi czarna obrotowa została produkowana w taki sposób,z łatwością móc umyć pokaźne naczynia, garnki i umyć choćby duży, pojemny zlew. Prosto dopasujemy położenie głowicy, a równocześnie nie musimy obawiać się o jej uszkodzenie, ponieważ cała bateria została tworzona z wysokiej jakości części. Dwuletnia gwarancja producenta i pozytywne opinie użytkowników produktów firmy Stellman sprawiają, że możemy być pewni, iż bateria posłuży na lata. Ma klasę przepływu C oraz B i klasę akustyczną A, dzięki czemu towar jest w wygodny w używaniu. Produkt posiada atest PZH.

W komplecie znajdziemy wszystkie potrzebne elementy takie jak instrukcja montażu, baterię. Bateria kuchenna od Stellman została tak wyprodukowana, żeby nie tylko używanie jej było przyjemnością,ponadto czyszczenie.

atrybuty towaru

rodzaj Baterii: ścienna

Kolor: czarny

Głowica: Ceramiczna 35mm

Wylewka: Obrotowa 360° sprężysta

Dwustrumieniowa

Gwarancja: 2 lata

Klasa Akustyczna: A

Klasa Przepływu: C,B

Zgodność z Normą: PN-EN 817:2008

Atest PZH

W komplecie: BATERIA, INSTRUKCJA montażu