Bateria Quadron Angelina BW6003PVDBSC1U5

od 899,00 PLN

Kolor: miedź • Kod producenta: BW6003PVDBSC1U5
Miedziana bateria wyśmienicie nadaje się do najnowszych trendów! komponenty baterii wytwarzane ze stali szlachetnej - zagwarantuje wysoką odporność i zerową zawartość ołowiu. Perlator ECO - zapewnia oszczędność wody. Dźwignia jednouchwytowa– w łatwy i prędki sposób przypasujesz temperaturę i natężenie strumienia wody do swych potrzeb. Głowica ceramiczna - zniża możliwość powstawania kamiennych osadów i skażeń. Mocowanie QFix - łatwy i prędki montaż (dodatkowo na blacie) i wysoką stabilność baterii. Wydobywana wylewka – perfekcyjna do mycia znacznych naczyń. Wyciągany wąż wylewki zezwala na wygodne napełnienie wodą naczynia znajdującego się w i poza zlewozmywakiem jak na dodatek umycie blatu.
Bateria kuchenna Angelina:
typ: stojąca, jednouchwytowa
Materiał: stal szlachetna SteelQ
Wykończenie/Kolor: Szary/Miedź
Głowica: ceramiczna
Wysokość pełna: 297 mm
Wysokość strumienia wody: 263 mm
Wylewka: obrotowa
wyciągana wylewka: TAK
Zasięg wylewki: 202 mm
Gwarancja: 5 lat
dodatkowe dane: wydobywana wylewka
Pb FREE – materiał pozbawiony ołowiu
najbardziej niebezpiecznym dla zdrowia skażeniem materiałów instalacyjnych jest ołów. Ołów jest nad wyraz destrukcyjnym dla zdrowia metalem ciężkim pojawiającym się w wodzie pitnej, która miała kontakt z instalacją wodociągową stworzoną przy użyciu komponentów zawierających przekroczone, niedozwolone normami ilości ołowiu.
aktualnie dopuszczalna zawartość ołowiu w wodzie nie może przekroczyć wartości maksymalnej 0,01 mg/l.
Uznani producenci złączek i armatury stosują do produkcji komponentów instalacji wodnych wyłącznie materiały zgodne z normami albo bezołowiowe.
Stal szlachetna użytkowana do produkcji naszych baterii kuchennych jest wolna nawet od znikomych ilości ołowi
QFix to prosty i prędki montaż baterii
Bateria wyposażona jest standardowo w innowacyjny system konstrukcji QFix, dzięki temu instalację baterii równocześnie na zlewozmywaku jak i na blacie kuchennym można prosto wykonać bez zastosowania narzędzi.
System QFix to oszczędność czasu i nerwów
technologia PVD – biżuteria w kuchni
Powierzchnia baterii ze stali szlachetnej SteelQ została uszlachetniona metodą naparowywania gazowego (PVD). Jest to obecnie najtrwalsza warstwa, której metoda polega na umieszczeniu baterii kuchennej w komorze próżniowej i nanoszeniu pod ciśnieniem rozpylonych cząsteczek innych metali (azotków cyrkonu, tytanu, chromu).
Metoda PVD jest niezaprzeczalnie bardziej kosztowna od tradycyjnych sposobów nanoszenia powłok dlatego stosowana jest też przez lubiących sobie wysoką jakość, lubianych producentów zegarków i szanowane producenta jubilerskie na świecie przy pozłacaniu.
W pakiecie aż 40cm wężyki podłączeniowe wody 3/8", mocowanie QFix, uszczelki, instrukcja montażu.
Bateria zapakowana w wytrzymałe opakowanie tekturowe i specjalną piankę dla lepszej ochrony powierzchni baterii.