Bateria SOTBE Atran ATR-SSS-10250273

od 99,00 PLN

Montaż: stojąca • Kod producenta: ATR-SSS-10250273

Bateria umywalkowa SOTBE ATRAN ATR-SSS-10250273 z metalowym korkiem KLIK-KLAK Umywalkowa bateria stojąca jednouchwytowa SOTBE Atran ATR-SSS-10250273 z aeratorem NEOPERL® to fason skandynawski w pełnym ciepła, tradycyjnym wydaniu.

Dlatego skomponuje się i z postępowym, i ze stylizowanym wystrojem łazienki – vintage, retro, prowansalskim czy romantycznym – niezmiennie wnosząc do aranżacji powiew świeżości. Wraz z pozostałymi modelami baterii łazienkowych i kuchennych ATRAN stworzy miły dla oka, nieśmiertelny zestaw armatury – funkcjonalny i komfortowy w użyciu mimo upływu lat.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i energii niezbędnej do podgrzania jej. Dodatkowym atutem baterii kuchennych i łazienkowych SOTBE jest ciekawa stylistyka łącząca się z komfortem stosowania.

Dlaczego warto kupić baterię umywalkową SOTBE ATRAN ATR-SSS-10250273 towar atestowany – spełnia wszelkie kryteria higieniczne, co pozostało potwierdzone atestem wydanym poprzez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

mała, zgrabna bateria w stylu skandynawskim w pełnym ciepła, klasycznym wydaniu. Dlatego skomponuje się i z innowacyjnym, i ze stylizowanym wystrojem łazienki – vintage, retro, prowansalskim czy romantycznym – niezmiennie wnosząc do aranżacji powiew świeżości.

Wysokość baterii wynosi 110 mm, długość wylewki 94 mm. Ceramiczna głowica wewnątrz baterii zagwarantuje jej długofalowe bezusterkowe działanie. Poznaj detale 5-letniej gwarancji! Dzięki zaimplementowaniu najbardziej innowacyjnego aeratora z systemem nieskomplikowanego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®, szwajcarskiego lidera rynku światowego, strumień wody jest miły, miękki, stabilny, czyszczenie proste i przyjemne, a zużycie wody mniejsze – od 15% do nawet 60%.

Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przychylne środowisku. Technologie użyte przy produkcji baterii SOTBE ATRAN ATR-SSS-10250273 zezwalają na oszczędne zużycie wody – na minutę przepływa wyłącznie ok.

6 litrów. Nabywając baterię umywalkową SOTBE ATRAN ATR-SSS-10250273, dostajesz dodatkowe wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, kolor chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu używania dodaliśmy do zestawu innowacyjny, automatyczny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

solidność korków metalowych jest ewidentnie dłuższa niżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej zastosować wodę i zniża jej zużycie. Dekoracyjny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji produktów ma podwyższoną wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych.

kształt baterii i gładka powłoka chromowa usprawniają utrzymanie armatury w czystości. Przejrzyj instrukcję. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i wyjątkowo dobrze z nimi współpracuje.

Montaż baterii jest przystępny i szybki. Nie sprawia żadnych trudności. Zobacz instrukcję! W pakiecie znajdują się długie, 35-cm. Wężyki przyłączeniowe i uszczelki. W komplecie także instrukcja konstrukcji i instrukcja używania.

W linii SOTBE ATRAN znajdziesz więcej produktów do wyposażenia łazienki i kuchni. Do każdej baterii wannowej lub prysznicowej dodajemy GRATIS pakiet natryskowy z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, w dodatku metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm oraz uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach.

Kolor: chrom. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! zobacz poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE. Dzięki technologiom gwarantującym najwyższą funkcjonalność i innowacyjnemu wzornictwu, łatwo zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową praktyczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób zapewniający bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, oraz w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!