Bateria SOTBE Vantaa VAN-SSS-30245134

od 0,00 PLN

Montaż: stojąca • Ilość uchwytów: jednouchwytowa • Kolor: chrom • Kod producenta: VAN-SSS-30245134

Bateria umywalkowa stojąca SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 z metalowym korkiem KLIK-KLAK Umywalkowa bateria stojąca, jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 z aeratorem NEOPERL® uwydatnia się płaską wylewką o intensywnych kształtach i nawiązującym do niej cienkim, płaskim uchwytem.

Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe i kuchenne z kolekcji VANTAA, została inspirowana stylem skandynawskim. Nieprzeciętnie znajduje się jednak także na gruncie polskim. Zwłaszcza w drobnych mieszkaniach, które należy wyposażać niezwykle skrupulatnie – z troską i o funkcjonalność, i o spójny charakter wyposażenia.

Bogata oferta serii ułatwia to zadanie. Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie progresywny poręczny fason, najwyższą jakość wykończenia, komfort używania, a także oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody oraz energii potrzebnej do podgrzania jej.

Dlaczego warto kupić baterię umywalkową SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 towar atestowany – spełnia wszelkie wymagania higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Bateria znakomicie odnajduje się zwłaszcza w niewiele znaczących mieszkaniach, które należy wyposażać stanowczo starannie – z troską i o funkcjonalność, i o spójny charakter wyposażenia. Bateria genialnie sprawdza się w sytuacji umywalek z otworem montażowym.

Wysokość baterii wynosi 122 mm, długość wylewki 97 mm. Ceramiczna głowica we wnętrzu baterii gwarantuje jej długookresowe niezawodne działanie. Poznaj detale 5-letniej gwarancji! Dzięki zaimplementowaniu perlatora (napowietrzacza) strumień wody jest przyjemny, miękki, stabilny, a zużycie wody mniejsze – od 15% do choćby 60%.

Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przychylne środowisku. Technologie użyte przy produkcji baterii SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 pozwalają na oszczędne zużycie wody – na minutę przepływa wyłącznie ok.

6 litrów. Nabywając baterię umywalkową SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134, dostajesz dopełniające wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, odcień chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu wykorzystywania dodaliśmy do zestawu nowoczesny, automatyczny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

solidność korków metalowych jest zdecydowanie dłuższa aniżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej użyć wodę i obniża jej zużycie. Dekoratywny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji artykułów ma podwyższoną wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych.

kształt baterii, a także gładka warstwa chromowa upraszczają utrzymanie armatury w czystości. Przejrzyj instrukcję. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i niezwykle poprawnie z nimi współpracuje.

Montaż baterii jest przystępny i prędki. Nie powoduje żadnych trudności. Zobacz instrukcję. W pakiecie znajdują się długie, 35-cm. Wężyki przyłączeniowe i uszczelki. W pakiecie także instrukcja konstrukcji i instrukcja używania.

W kolekcji SOTBE VANTAA znajdziesz więcej towarów do wyposażenia łazienki i kuchni. Do każdej baterii wannowej albo prysznicowej dodajemy GRATIS zestaw natryskowy z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach.

Kolor: chrom. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! przejrzyj poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE. Dzięki technologiom gwarantującym wygodę użytkowania oraz innowacyjnemu wzornictwu, z łatwością zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową, użyteczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób zapewniający bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, i w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!