Bateria SOTBE Vorma VOR-SSS-80289238

od 0,00 PLN

Montaż: stojąca • Ilość uchwytów: jednouchwytowa • Kolor: chrom • Kod producenta: VOR-SSS-80289238

Bateria umywalkowa SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 z metalowym korkiem typu KLIK-KLACK Umywalkowa bateria stojąca, jednouchwytowa SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 aeratorem NEOPERL® to kwadratowy korpus i płaskie uchwyty.

Dzięki awangardowym, geometrycznym kształtom stanie się najistotniej spektakularnym elementem kombinacji wnętrza. Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe z linii VORMA, pozostała zainspirowana stylem skandynawskim w jego ascetycznej odsłonie.

sprawdzi się jednak w każdym domu – podkreśli charakter aranżacji w stylu innowacyjnym, stworzy intrygującą przeciwwagę dla ceramiki i mebli w stylu retro, da świeży rys łazience w stylu nowojorskim lub tradycyjnym.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie nie tylko oryginalną stylistykę i wzornictwoteż oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i energii niezbędnej do jej podgrzania i komfort używania.

Dlaczego warto nabyć baterię umywalkową SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 artykuł atestowany, spełnia wszelkie wymogi higieniczne, co pozostało potwierdzone atestem wydanym poprzez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Wysoka, okazała bateria o awangardowych geometrycznych kształtach genialnie sprawdza się z umywalkami z otworem montażowym albo jako bateria nablatowa. Wysokość baterii wynosi 170 mm, długość wylewki 121 mm.

Ceramiczna głowica wewnątrz baterii zagwarantuje jej długookresowe, bezusterkowe działanie. Gwarancja 5 lat. Przejrzyj szczegóły gwarancji. Dzięki zaimplementowaniu najistotniej progresywnego aeratora z systemem nietrudnego usuwania osadu (SLC) NEOPERL® - szwajcarskiego leadera na światowym rynku, strumień wody jest przyjemny, miękki, zrównoważony, czyszczenie proste i bezproblemowe, a zużycie wody mniejsze od 15% do choćby 60%.

W trosce o naturę baterie SOTBE są przyjazne nie tylko środowiskuponadto ograniczają Państwa wydatki. Technologie wykorzystane przy produkcji baterii SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 umożliwiają oszczędne zużycie wody - na minutę przepływa wyłącznie ok.

6 litrów wody. Kupując baterię umywalkową SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 dostajesz dodatkowe wyposażenie. Metalowy korek przepływowy click-clack, odcień chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu użytkowania dodaliśmy do zestawu innowacyjny, samoczynny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

wytrzymałość korków metalowych jest ewidentnie dłuższa aniżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej zastosować wodę i zmniejsza jej zużycie. Ozdobny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji artykułów jest bardziej niepodatny na działanie czynników zewnętrznych.

kształt baterii, a także gładka warstwa chromowa pozwalają na jej przystępne utrzymanie w czystości. Sprawdź instrukcję. Bateria jest dostosowana i bardzo dobrze współpracuje z przepływowymi podgrzewaczami wody.

Montaż baterii jest przystępny i prędki. Nie sprawia żadnych trudności. Sprawdź instrukcję. Długie, 35 cm wężyki przyłączeniowe i uszczelki, znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją stosowania baterii.

W serii SOTBE VORMA odszukasz więcej towarów do wyposażenia łazienki. Do każdej baterii wannowej albo prysznicowej dodajemy GRATIS komplet natryskowy z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzi: innowacyjna słuchawka prysznicowa z systemem ANTI-CALC, o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumieniem deszczowym i strumieniem mieszanym.

Wąż o długości 150 cm, metalowy, podwójnie pleciony, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor chrom. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! przejrzyj poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE lub przejdź do kolekcji VORMA Dzięki technologiom zapewniającym najwyższą funkcjonalność, a także postępowemu wzornictwu, łatwo zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową praktyczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, w opakowaniach zapewniających bezpieczny transport. Bateria opakowana jest ponadto w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, a także kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!