SOTBE NEA bateria wannowa ścienna z długą wylewką +bateria nablatowa wysoka HIGH, NEA-BWR-60253433_NEA-SSH-60253088

od 0,00 PLN

Montaż: ścienna

SOTBE Bateria wannowa ścienna jednouchwytowa z obrotową wylewką NEA-BWR-60253433 + bateria umywalkowa ścienna NEA-SKW-60253333

Baterie jednouchwytowe SOTBE NEA olśniewają formą zainspirowaną minimalistyczną odsłoną stylu skandynawskiego. Wspaniale zaprezentują się w dosłownie każdej łazience – podkreślą modną linię wanny i umywalki w stylu progresywnym. Dzięki czemu, choć inspirowana stylem skandynawskim, stanie się ozdobą łazienki utrzymanej także w stylu innowacyjnym, retro, vintage albo mid century modern.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie innowacyjny funkcjonalny design, oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, i komfort użytkowania armatury.

Dlaczego warto kupić zestaw baterii NEA

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce sprężyste silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC bezapelacyjnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej, a także unosi komfort korzystania z natrysku z najróżniejszymi rodzajami strumienia wody.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, na dodatek metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor: chrom.

Montaż baterii SOTBE NEA-BWR-60253433 jest przystępny. Baterię montuje się przy pomocy dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w komplecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją wykorzystywania. Rozstaw mocowania standardowy 150 mm z możliwością regulacji na krzywkach od 130 mm do 170 mm

rozmiary baterii wannowej SOTBE NEA-BWR-60253433: długość od ściany do środka strumienia wody 272 mm, wysokość od perlatora do uchwytu 167mm

wymiary baterii umywalkowej ściennej NEA-SKW-60 253333: wysokość baterii 153 mm, długość wylewki 250 mm

Baterię montuje się za pomocą jedynie dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją wykorzystywania.

U góry opisu, pod zdjęciem głównym, w zakładce PRODUKTY POWIĄZANE odszukacie Państwo wylewki w ośmiu opcjach, wg jednostkowych potrzeb.

nabywając wylewkę, w polu dodatkowe dane dla sprzedającego lub w uwagach, prosimy o podanie wybranego modelu i wzoru wylewki np. PROSTA 300. Wylewki dostępne pod linkiem