Stellman Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy 700 mm

od 199,00 PLN

OPIS produktu

Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy

Remontując łazienkę, stajesz przed wyborem, czy zamontować wannę, czy prysznic. Ten dylemat musisz rozwiązać sam. Jeśli jednak zdecydujesz się na kabinę prysznicową, to poza wyborem jej ścian i brodzika, nie możesz zapomnieć o dodatkowym wyposażeniu. Do poprawnego funkcjonowania niezbędny będzie odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy. W sklepie internetowym taniezlewozmywaki.pl odszukasz także deszczownice podtynkowe, deszczownice natynkowe czy zestawy prysznicowe z termostatem. Wszystkie oferowane akcesoria są wysokiej jakości i stanowią gwarancję wieloletniej satysfakcji z używania. Wyposaż swoją łazienkę w armaturę, która będzie użyteczna i estetyczna. Sprawdź naszą całkowitą ofertę już dziś!

Wyposaż łazienkę w odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy już dziś!

Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy może posiadać różnorodną długość - 60, 70 albo 80 centymetrów. Dobór uzależniony jest od posiadanej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Uniwersalne modele pasują do większości kabin prysznicowych, co wznosi ich walory poręczne. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji odpływu gwarantują wieloletnią, bezusterkową satysfakcję z użytkowania. Montaż nie nastręcza problemów i można go wykonać samodzielnie. Jeśli jednak remont łazienki przeprowadza ekipa fachowców, to można tę czynność zostawić im do wykonania.

Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy wyekwipowany jest w metalową stopkę z regulowaną wysokością, dzięki temu pasuje do płytek o najróżniejszej grubości. Niektóre modele mają kratkę odwracalną stalową lub do wypełnienia płytką, co umożliwia przypasowanie do wyposażenia łazienki i podnosi walory estetyczne. Odpływ wyprodukowany ze stali szlachetnej oraz zestaw odpływowy i sitko wyprodukowane z trwałego tworzywa PVC są niepodatne i wytrzymałe, dzięki temu odpływ będzie Ci służył poprzez naprawdę długi czas. Zanim dokonasz wyboru adekwatnego modelu, zwróć uwagę na maksymalne obciążenie, a także stopień odprowadzania wody. Te parametry są niezwykle znaczne, ponieważ odpowiadają za jakość korzystania.

użyteczne rozwiązanie do łazienki — odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy

Wysokiej jakości odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy powinien być wytwarzany przez lubianego producenta, na przykład producenta Stellman. Ponadto ważne jest, aby miał uniwersalny charakter, pasował do tradycyjnych, jak i bardziej postępowych łazienek. Połączenie funkcjonalności, nadzwyczajnej jakości wykonania i estetyki to gwarancja sukcesu. Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy jest co prawda elementem ukrytym, ale od jego prawidłowego działania zależy mnóstwo. Jeśli zależy Ci na tym, aby woda prędko spływała z brodzika, to wybierz model większej przepustowości. Jeśli chcesz, żeby kratka odpływu była niewidoczna, to postaw na model, w którym może być zastąpiona płytką. Ważny jest także materiał wykonania, gdyż to on zapewnia odporność urządzenia.

W Twoje ręce oddajemy wysokiej jakości odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy, który jest produkowany przez znaną i uznaną producenta Stellman. Ten produkt ze względu na swój wyjątkowo uniwersalny charakter idealnie sprawdzi się równocześnie w tradycyjnych, jak i bardziej progresywnych łazienkach. Koniecznie sprawdź w dodatku nasze inne odpływy brodzikowe, które łączą w sobie doskonałą jakość wykonania i bardzo szykowny wygląd.

Egzemplarz, który tutaj proponujemy to odpływ z syfonem o długości 70 cm. Stalowa kratka może być odwracana, ewentualnie można także wypełnić ją płytką. Odpływ akcentuje się między innymi ze względu na swoją specjalną stopkę z dostosowywaną wysokością. Jej wykorzystanie powoduje, że to nadzwyczajny egzemplarz zarówno do grubszych, jak i cieńszych płytek. Proponowany przez nas odpływ został stworzony z gatunkowej stali szlachetnej, która gwarantuje długą żywotność tego towaru. Do produkcji zestawu odpływowego i sitka wykorzystano z kolei trwałe i ochoczo wybierane tworzywo PVC. Maksymalne obciążenie tego systemu ze stali rdzoodpornej to aż 120 kg.

Ten odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy ze względu na swoją dużą uniwersalność, a zarazem rewelacyjne wykonanie, fantastycznie znajduje się w najróżniejszych łazienkach. Jego docelowy montaż jest stosunkowo prędki i błogi, dlatego już teraz namawiamy do zakupu.

  • Odpływ liniowy z syfonem długość: 70 cm
  • Kratka odwracalna stalowa albo do wypełnienia płytką
  • ma metalową stopkę z regulowaną wysokością, dzięki temu pasuje do płytek o zróżnicowanej grubości.
  • Odpływ jest wyprodukowany ze stali szlachetnej
  • komplet odpływowy i sitko zostały produkowane z trwałego tworzywa PVC
  • Odpływ liniowy zagwarantuje wysoki stopień odprowadzania wody (około 49 l/min!).
  • Cały system został wykonany ze stali nierdzewnej.
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg