Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy

od 185,00 PLN

OPIS artykułu

Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy

Remontując łazienkę, stajesz przed wyborem, czy zamontować wannę, czy prysznic. Ten dylemat musisz rozwiązać sam. Jeśli jednak zdecydujesz się na kabinę prysznicową, to poza wyborem jej ścian i brodzika, nie możesz zapomnieć o dodatkowym wyposażeniu. Do dobrego funkcjonowania potrzebny będzie odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy. W sklepie internetowym taniezlewozmywaki.pl znajdziesz także deszczownice podtynkowe, deszczownice natynkowe czy zestawy prysznicowe z termostatem. Wszystkie oferowane akcesoria są wysokiej jakości i stanowią gwarancję wieloletniej satysfakcji z używania. Wyposaż swoją łazienkę w armaturę, która będzie użyteczna i estetyczna. Zobacz naszą pełną ofertę już dziś!

Wyposaż łazienkę w odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy już dziś!

Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy może mieć zróżnicowaną długość - 60, 70 lub 80 centymetrów. Wybór uzależniony jest od posiadanej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Uniwersalne modele pasują do większości kabin prysznicowych, co unosi ich walory funkcjonalne. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji odpływu zapewniają wieloletnią, bezusterkową satysfakcję z używania. Montaż nie nastręcza problemów i można go wykonać samodzielnie. Jeśli jednak remont łazienki przeprowadza ekipa fachowców, to można tę czynność zostawić im do wykonania.

Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy wyposażony jest w metalową stopkę z regulowaną wysokością, dzięki czemu nadaje się do płytek o różnorodnej grubości. Niektóre modele posiadają kratkę odwracalną stalową albo do wypełnienia płytką, co pozwala na dobranie do wyposażenia łazienki i podwyższa walory estetyczne. Odpływ produkowany ze stali szlachetnej i pakiet odpływowy i sitko wyprodukowane z trwałego tworzywa PVC są niepodatne i wytrzymałe, dzięki czemu odpływ będzie Ci służył poprzez naprawdę długi czas. Zanim dokonasz wyboru adekwatnego modelu, zwróć uwagę na maksymalne obciążenie oraz stopień odprowadzania wody. Te właściwości są nad wyraz pokaźne, ponieważ odpowiadają za jakość korzystania.

ergonomiczne rozwiązanie do łazienki — odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy

Wysokiej jakości odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy powinien być wytworzony poprzez renomowanego producenta, na przykład producenta Stellman. Na dodatek ważne jest, by miał uniwersalny charakter, pasował do klasycznych, jak i bardziej postępowych łazienek. Połączenie funkcjonalności, świetnej jakości wykonania i estetyki to gwarancja sukcesu. Odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy jest co prawda elementem ukrytym, ale od jego prawidłowego działania zależy dużo. Jeśli zależy Ci na tym, aby woda momentalnie spływała z brodzika, to wybierz model pokaźniejszej przepustowości. Jeśli chcesz, aby kratka odpływu była niewidoczna, to postaw na model, w którym może być zastąpiona płytką. Ważny jest także materiał wykonania, gdyż to on zagwarantuje solidność urządzenia.

W Twoje ręce oddajemy wysokiej jakości odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy, który jest wytworzony poprzez znaną i renomowaną producenta Stellman. Ten artykuł ze względu na swój wyjątkowo uniwersalny charakter wyśmienicie spełni oczekiwania jednocześnie w tradycyjnych, jak i bardziej progresywnych łazienkach. Koniecznie zobacz też nasze inne odpływy brodzikowe, które łączą w sobie genialną jakość wykonania i nad wyraz wytworny wygląd.

Egzemplarz, który tutaj oferujemy to odpływ z syfonem o długości 60, 70 i 80 cm. Stalowa kratka może być odwracana, ewentualnie można także wypełnić ją płytką. Odpływ wyróżnia się pomiędzy innymi ze względu na swoją specjalną stopkę z dostosowywaną wysokością. Jej użycie sprawia, iż to wspaniały egzemplarz równocześnie do grubszych, jak i cieńszych płytek. Proponowany przez nas odpływ został wykonany z wysokojakościowej stali szlachetnej, która gwarantuje długą żywotność tego artykułu. Do produkcji zestawu odpływowego i sitka wykorzystano z kolei trwałe i z ochotą wybierane tworzywo PVC. Maksymalne obciążenie tego systemu ze stali nierdzewnej to aż 120 kg.

Ten odpływ liniowy brodzikowy prysznicowy ze względu na swoją dużą uniwersalność, a zarazem idealne wykonanie, fantastycznie wynajduje się w rozmaitych łazienkach. Jego docelowy montaż jest stosunkowo prędki i błogi, dlatego już dzisiaj namawiamy do zakupu.

  • Odpływ liniowy z syfonem dł: 60, 70, 80,
  • Kratka odwracalna stalowa lub do wypełnienia płytką
  • ma metalową stopkę z regulowaną wysokością, dzięki czemu pasuje do płytek o różnorodnej grubości.
  • Odpływ jest wykonany ze stali szlachetnej
  • pakiet odpływowy i sitko zostały tworzone z trwałego tworzywa PVC
  • Odpływ liniowy zapewnia wysoki stopień odprowadzania wody (około 49 l/min!).
  • Cały system został wyprodukowany ze stali rdzoodpornej.
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg