Sensea Panel prysznicowy z baterią icone2 (3276000332329)

od 799,00 PLN

Panel prysznicowy ICONE2 to unikatowe połączenie wytrzymałego mosiądzu, aluminium, szlachetnej stali nierdzewnej,, a także ceramicznych zaworów. Wykorzystanie tych tworzyw iż panel prysznicowy jest mocny i praktycznie bezawaryjny.

Korpus panelu został produkowany z stali nierdzewnej zintegrowana deszczownica wyekwipowane jest w systemem Anti-calc silikonowe końcówkami uniemożliwiają osadzaniu się kamienia broniąc jednocześnie panel przed zatkaniem dysz i ewentualną awarią.

Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, charakteryzującą się trwałym i ładnym połyskiem. Natomiast obecność ceramiki we wszystkich głowicach pokręteł świadczy o ich idealnej jakości i niezawodności.

Słuchawka panela ICONE2 świetnie współgra z pozostałymi elementami natrysku,tworząc spójną całość. Panel prysznicowy montuje się na ścianie przy pomocy metalowych uchwytów dokręcany do ściany. Ten model wymaga standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie obszerniejszym aniżeli 18cm.

Dzięki wysokiej jakości wykonania panel charakteryzuje się estetycznym wyglądem, poprzez co stanowi stylowy i wykwintny komponent wyposażenia każdej łazienki.