SOTBE MARDOLA bateria wannowa ścienna + ZESTAW, MAR-BW-40201898

od 0,00 PLN

SOTBE Bateria wannowa ścienna z zestawem natryskowym MARDOLA MAR-BW-40201898 + bateria umywalkowa ścienna MAR-SKW-20201755

pakiet baterii SOTBE MARDOLA posiadają płaski korpus o półkolistych zakończeniach i cylindryczną osłonę głowicy. Tę samą modną geometrię reprezentuje także cienki, płaski uchwyt. Warto zwrócić uwagę na jego standardowy wykrój, łączący w stylistyczną całość wszystkie modele z różnorodnej linii baterii kuchennych i łazienkowych MARDOLA. Choć natchniona stylem skandynawskim, armatura ta rewelacyjnie znajduje się także gruncie polskim – na dodatek za sprawą chromowego wykończenia, niezmiennie najchętniej wybieranego poprzez Polaków.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, progresywne ergonomiczne wzornictwo i komfort użytkowania armatury.

Dlaczego warto kupić pakiet baterii MARDOLA

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce elastyczne silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC bezsprzecznie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej, a także podnosi komfort korzystania z natrysku z różnymi rodzajami strumienia wody.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, dodatkowo metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor: chrom.


Montaż baterii SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898 jest przystępny. Baterię montuje się za pomocą dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w zestawie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją używania.

wymiary baterii SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898: wysokość od perlatora do uchwytu 69 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 162 mm.

rozmiary baterii umywalkowej ściennej MAR-SKW-20201755: wysokość baterii 81 mm, długość wylewki 250 mm

W zestawie znajdują się konieczne mimośrody, uszczelki i rozety maskujące. W pakiecie także instrukcja konstrukcji i instrukcja wykorzystywania.

U góry opisu, pod zdjęciem głównym, w zakładce PRODUKTY POWIĄZANE wyszukacie Państwo wylewki w ośmiu opcjach, wg indywidualnych potrzeb.

kupując wylewkę, w polu dodatkowe informacje dla sprzedającego lub w uwagach, prosimy o podanie wybranego modelu i wzoru wylewki np. PROSTA 300. Wylewki dostępne pod linkiem