Bateria Natryskowa Prysznicowa z Deszczownicą UNO czarna, 9125-15B

od 549,00 PLN

OPIS artykułu

Bateria natryskowa prysznicowa z deszczownicą UNO czarna

Kolor czarny jest ochoczo wybierany do aranżacji łazienek urządzanych w stylu ascetycznym, innowacyjnym i konwencjonalnym. Bateria natryskowa prysznicowa z deszczownicą UNO czarna będzie stanowić wspaniałe uzupełnienie wnętrza. Jej ciekawy design i aspekty praktyczne zapewnią błogą kąpiel każdego dnia. Prosta obsługa baterii obejmuje jedynie ustawienie pożądanej temperatury i regulowanie siły strumienia wody. Klasa przepływu wody to C oraz B, czyli akurat tyle ile potrzeba,prędko napełnić całą wannę albo wziąć energetyzujący prysznic.

Bateria natryskowa prysznicowa z deszczownicą UNO czarna została produkowana z mosiądzu – materiału, który jest wytrzymały, odporny na zarysowania i korozję i stanowi gwarancję wieloletniej satysfakcji z stosowania. Producent, czyli firma Stellman gwarantuje dwuletnią gwarancję na ten towar. Kolista deszczownica o średnicy 20 centymetrów jest dostosowywana i ma system AntiCalc. Gwarantuje to nietrudne czyszczenie otworów deszczownicy, ponieważ kamień nie zatyka dysz i nie osadza się w jej wnętrzu. Wystarczy regularne przecieranie wilgotną szmatką z dodatkiem jednego z dostępnych na rynku detergentów, a bateria natryskowa prysznicowa z deszczownicą UNO czarna będzie lśnić jak nowa. Nie wymaga ona czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, by zapewnić najwyższe standardy higieniczne.

Przyjemna kąpiel w postępowym wydaniu

Bateria natryskowa prysznicowa z deszczownicą UNO czarna ma dostosowywaną wysokość w zakresie od 80 do 130 centymetrów, co bez wątpienia docenią wszyscy użytkownicy. Zestaw mieści deszczownicę, słuchawkę wielofunkcyjną, podłączenie słuchawki oraz deszczownicy, baterię z wylewką, mocowanie. Po zakupie można od razu przystąpić do samodzielnego konstrukcji w wybranym miejscu. Bateria natryskowa wyekwipowana jest w trwałą i poręczną głowicę ceramiczną. Słuchawka ma średnicę 10 centymetrów i jest 3- strumieniowa. Zawarty zawór kierunkowy, czyli przełącznik między deszczownicą a słuchawką jest ceramiczny, co niezaprzeczalnie podnosi jego walory ergonomiczne.

pakiet ma klasę akustyczną na poziomie II, czyli siła natężenia dźwięku wydobywającego się z działającej baterii wynosi około 20 dB. W praktyce oznacza to, iż możesz wziąć prysznic nawet w godzinach nocnych, nie zakłócając snu pozostałym domownikom. Wbudowany termostat pozwala na ustawienie pożądanej temperatury, która nie zmieni się, choćby jeśli zmianie ulegnie ciśnienie wody dopływającej. To rozwiązanie pozwala zniżyć zużycie wody choćby o 40%. Nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze,w dodatku przyczyniasz się do dbania o środowisko naturalne.

Aby stworzyć wnętrze, które będzie spójne i harmonijne, warto rozważyć baterii umywalkowej Stellman. W ten sposób wyposażysz każdą przestrzeń, urządzoną w stylu ascetycznym, industrialnym, retro czy postępowym.

właściwości produktu

Kolor: Czarny

Materiał: Mosiądz

Gwarancja: 2 lata

Klasa Akustyczna: II

Klasa Przepływu: C,B

Deszczownica: regulowana z systemem AntiClac (łatwe czyszczenie otworów deszczownicy)

Wysokość: regulowana 80-130 cm

Średnica Deszczownicy: 20 cm

Słuchawka: 3- strumieniowa, Średnica 10 cm

Zawór kierunkowy: Ceramiczny (przełącznik pomiędzy deszczownicą a słuchawką)

Bateria: natryskowa z głowicą ceramiczną

W komplecie: deszczownica, słuchawka wielofunkcyjna, podłączenie słuchawki oraz deszczownicy, mocowanie.