Bateria prysznicowa ATRAN z zestawem natryskowym

od 149,00 PLN

Bateria natryskowa SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 z zestawem prysznicowym Bateria prysznicowa jednouchwytowa SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 ma łagodne kształty jakby oszlifowane przez wodę, a jej lekko łukowaty uchwyt wydaje się zainspirowany grzbietem fali.

Oto fason skandynawski w najistotniej konwencjonalnym wydaniu – prosty, lecz nie zimny, powściągliwy, a zachęcający, żeby wyciągnąć ku niemu rękę. Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe i kuchenne z linii ATRAN, również model natryskowy wprowadzi łagodne ciepło do postępowej aranżacji, a powiew świeżości do wnętrza stylizowanego, romantycznego albo retro.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie atrakcyjny design, oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i znikomy koszt energii potrzebnej do podgrzania jej, a także powszedni komfort użytkowania baterii przez długie lata.

Dlaczego warto nabyć baterię prysznicową SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 produkt atestowany – spełnia wszelkie wymogi higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym poprzez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Ceramiczna głowica we wnętrzu baterii zapewnia jej długookresowe niezawodne działanie. Poznaj szczegóły 5-letniej gwarancji! Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przychylne środowisku, a także ograniczają domowe wydatki.

Technologie wykorzystane w bateriach SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 optymalizują zużycie wody oraz energii niezbędnej do podgrzania jej. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i szczególnie dobrze z nimi współpracuje.

Wysoka klasa przepływu zagwarantuje też dobrą pracę pieców gazowych. Nabywając baterię prysznicową SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836, dostajesz dodatkowe wyposażenie – GRATIS komplet NATRYSKOWY z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową z systemem przeciwdziałającym tworzeniu się osadów wapiennych ANTI-CALC.

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce elastyczne silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a nawet palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych.

System ANTI-CALC bezapelacyjnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz podciąga komfort korzystania z natrysku z przeróżnymi rodzajami strumienia wody, a sama kąpiel jest przyjemniejsza i bardziej relaksująca.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z błękitnymi silikonowymi wypustami, proponująca funkcję hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, w dodatku metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach.

Kolor: połyskujący chrom. Dekoracyjny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji produktów jest bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych. Zarys baterii i jej gładka warstwa chromowa zezwalają na łatwe utrzymanie w czystości.

przejrzyj instrukcję. Montaż baterii jest łatwy i szybki, nie powoduje żadnych trudności. Przejrzyj instrukcję. Montaż baterii natryskowej SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 jest nieskomplikowany. Baterię montuje się za pomocą dwóch mimośrodów G 1/2".

Mimośrody i uszczelki znajdują się w zestawie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją użytkowania. Rozmiary baterii prysznicowej SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 wysokość od mocowania węża natryskowego do uchwytu 109 mm, długość od ściany do końca uchwytu 144 mm.

W linii SOTBE ATRAN wyszukasz więcej artykułów do wyposażenia łazienki i kuchni. Baterie łazienkowe i kuchenne SOTBE zostały wyposażone w aerator z systemem prostego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®, szwajcarskiego lidera światowego rynku.

dzięki czemu strumień wody jest błogi, miękki i zrównoważony, a zużycie wody mniejsze – od 15% do nawet 60%. Do każdej baterii umywalkowej dostajesz dodatkowe wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, odcień chrom, GRATIS!

Dla zapewnienia komfortu użytkowania dodaliśmy do zestawu postępowy, automatyczny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego. Odporność korków metalowych jest bezspornie dłuższa niżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej wykorzystać wodę i zmniejsza jej zużycie.

OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! przejrzyj poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE albo przejdź do seria ATRAN. Dzięki technologiom zapewniającym najwyższą funkcjonalność, a także innowacyjnemu wzornictwu, z łatwością zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz wygodną użyteczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób gwarantujący bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, oraz w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!