Sotbe Bateria prysznicowa vantaa z zestawem natryskowym (5900741653112)

od 169,00 PLN

SOTBE Bateria prysznicowa z zestawem natryskowym VANTAA VAN-SO-30245031

Bateria prysznicowa jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 ma wzrokowo lekki korpus, w którym geometria przedstawia wyjątkowo łagodne, przyjazne oblicze. Skandynawski minimalizm z rysem dynamizmu to optymalny, bo nieśmiertelny dobór – także do polskiego domu. Zwłaszczaprzeróżne baterie łazienkowe i kuchenne z kolekcji VANTAA pozwalają stworzyć harmonijny zestaw armatury do wszystkich wnętrz, w których płynie woda. Doceniają to bardzo właściciele niepokaźnych mieszkań, bo tam precyzyjny dobór wyposażenia jest wyjątkowo ważny.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, drobny koszt energii niezbędnej do podgrzania jej oraz postępowe wzornictwo, idące w parze z komfortem użytkowania baterii.

Dlaczego warto kupić baterię prysznicową SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce rozciągliwe silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – przy pomocy ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC niezaprzeczalnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz podwyższa komfort korzystania z natrysku z zróżnicowanymi rodzajami strumienia wody, a sama kąpiel jest przyjemniejsza i bardziej relaksująca.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z błękitnymi silikonowymi wypustami, oferująca funkcję hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor: połyskujący chrom.


Montaż baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 prosty. Baterię montuje się przy pomocy jedynie dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w komplecie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją użytkowania.

wymiary baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031: wysokość 118 mm, długość od ściany do końca uchwytu 132 mm.