Stellman Zestaw natryskowy prysznicowy termostatyczny z deszczownicą aquaslim

od 0,00 PLN

OPIS towaru

AQUASLIM zestaw Natryskowy Prysznicowy Termostatyczny z Deszczownicą ULTRA SLIM

pakiet natryskowy prysznicowy termostatyczny z deszczownicą AquaSlim to model wyposażony w termostat, który zapewni bezpieczną i błogą kąpiel wszystkim domownikom. Uniemożliwia oparzeniom i niepożądanemu zimnemu prysznicowi. Stała temperatura będzie utrzymana, nawet jeśli zmieni się ciśnienie wody dopływającej.

na dodatek oferowany pakiet posiada izolację termiczną oraz akustyczną II klasy, co w praktyce oznacza około 20 dB. Określa się w ten sposób siłę natężenia dźwięku wyciągającego się z działającej baterii. Ten parametr pozwala na wzięcie prysznica choćby w godzinach nocnych, gdyż nie będzie zakłócał snu innych domowników.

Termostat pozwala ograniczyć zużycie wody nawet o 40% w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Z reguły nie trzeba czekać aż woda osiągnie pożądaną temperaturę, wylewając niepotrzebnie litry wody. Zmniejsza to na dodatek czas dedykowany na zwykłą regulację. Prosta obsługa polega na ustawieniu na jednym pokrętle odpowiedniej temperatury, a na drugim regulowaniu siły strumienia. Warto dodać, że klasa przepływu wody to C, a także B, czyli wystarczająco dużo,ekspresowo napełnić wannę czy zabrać pobudzający prysznic.

zestaw natryskowy z deszczownicą AquaSlim do każdej łazienki

zestaw natryskowy prysznicowy termostatyczny z deszczownicą AquaSlim składa się w głównej mierze z deszczownicy ULTRA Slim o wymiarach 20x20 centymetrów. Jest to wystarczająco dużo, aby równomiernie oblewać ciało dorosłego człowieka przyjemnym strumieniem ciepłej wody. Ponadto istnieje możliwość regulacji i dobrania kąta wody do swoich potrzeb, co powiększa komfort używania. Deszczownica ma zamontowany system AntiCalc, który upraszcza czyszczenie otworów deszczownicy. Kamień nie zatyka dysz i nie osadza się wewnątrz.pakiet lśnił czystością, starczy regularnie przecierać go wilgotną szmatką z odrobiną detergentu. Rączka prysznicowa i waż uzupełniają całość tworzą szykowny zestaw do nowocześnie urządzonej łazienki.

Możliwość regulacji i wytrzymałość na lata

Kolejną zaletą zestawu natryskowego prysznicowego termostatycznego z deszczownicą AquaSlim jest regulowana wysokość w zakresie od 80 do 120 centymetrów. Zasięg od ściany to 37 centymetrów. Komfort wykorzystywania gwarantuje ergonomiczny, ceramiczny zawór kierunkowy, czyli przełącznik pomiędzy deszczownicą a słuchawką. Brak dodatkowych przełączników ogranicza czas spędzony na czyszczeniu oraz powiększa bezawaryjność oferowanego artykułu. Oferowany artykuł został wytwarzany z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym deszczownica jest niepodatna na zarysowania i działa niezawodnie przez długi czas. Warto dodać,pakiet natryskowy prysznicowy termostatyczny z deszczownicą AquaSlim będzie się wyśmienicie komponował z bateriami umywalkowymi Stellman, wytwarzając spójną i harmonijną aranżację łazienki urządzonej w dowolnym stylu.

przystępny w naszym sklepie Taniezlewozmywaki.pl zestaw Natryskowy Prysznicowy Termostatyczny z Deszczownicą AquaSlim to prawdziwa gratka dla wszystkich osób, które są dzisiaj na etapie urządzania swojej nowej łazienki. Model jest utrzymany odcieniach chromu, dzięki czemu rewelacyjnie spełni oczekiwania równocześnie w konwencjonalnych, jak i bardziej postępowych łazienkach. Oprócz tego solidnego zestawu niezbędnie przejrzyj w dodatku nasze inne zestawy prysznicowe. Obfity dobór różnych wersji powoduje, że każdy klient może zintegrować dla siebie coś interesującego.

komplet AquaSlim eksponuje się ceramicznym zaworem kierunkowym, który został wyposażony w wygodny przełącznik pomiędzy deszczownicą a słuchawką. Sprzęt nawet w chwili dozowania obszernej ilości wody, poprzez cały czas pracuje niezwykle cicho, a sama obsługa jest całkowicie bezproblemowa, nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji korzystać z takich produktów. Wspomniana już deszczownica została tworzona w systemie Anti-Calc, który zapewnia nietrudne i intuicyjne czyszczenie otworów. Takie rozwiązanie zabezpiecza w dodatku przed nadmiernym odkładaniem się kamienia.

komplet został objęty 2-letnią gwarancją na głowicę, a także 2-letnią gwarancją na sam korpus, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie on nie tylko prawidłowo, ale i naprawdę długo służył. Bez obaw o to, że coś się popsuje! Termostatyczna głowica została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać specjalną blokadę przeciw oparzeniową — to rozwiązanie jest najszczególniej pokaźne w domach i mieszkaniach, w których znajdują się nieduże dzieci.

cechy towaru

  • Kolor: Chrom

  • Gwarancja: 2 lata na głowicę 2 lata na korpus

  • Klasa Akustyczna: II

  • Klasa Przepływu: C,B

  • Zgodność z Normą: PN-EN 817:2008

  • Atest PZH: HK/W/0916/01/2010

  • Deszczownica: SLIM 20cm x 20cm regulowana z systemem AntiCalc (łatwe czyszczenie otworów deszczownicy)

  • Wysokość: regulowana 83-120cm

  • Zasięg: od ściany do osi wypływu 37 cm

  • Zawór kierunkowy: Ceramiczny (przełącznik między dzeszczownicą a słuchawką)